سیسکو پورتفولیو ساده و امنی را برای کمک به گسترش کسب‌وکارهای کوچک توسعه می‌دهد

شرکت سیسکو با ارائه‌ی خدمات جدید و متناسب با نوع نیازهای کسب‌وکارهای کوچک، تمرکز خود را بر این دسته از کسب‌وکارها افزایش می‌دهد. در نوامبر سال 2019 شرکت سیسکو در پارتنر سامیت، پورتفولیو جدید خود را جهت ارائه‌ی خدمات به کسب‌وکارهای کوچک معرفی نمود. در حال حاضر سیسکو پورتفولیو خود را بهبود بخشیده و مشخصه‌های جدیدی را به آن اضافه نموده تا بتواند پاسخگوی نیازهای کسب‌وکارهای مذکور باشد. کسب‌وکارهای کوچک حدود 44 درصد از کل هزینه‌های عرصه‌ی فناوری اطلاعات را به خود اختصاص می‌دهند و رشد سریعی را نیز تجربه می‌کنند. این کسب‌وکارها اکنون بیش از هر زمان دیگری بایستی در زمینه‌ی دیجیتالی کردن مدل‌های کسب‌وکار خود به صورت چابک عمل نمایند. بنابراین فناوری می‌تواند نقش بسزایی را در رشد درآمد، بهینه‌سازی تجربیات مشتری، تمایز و ماندن در عرصه‌ی رقابت آن‌ها داشته باشد. این کسب‌وکارها باید قادر باشند که از کاربران، داده‌ها و دستگاه‌ها به طور مستمر و صحیح حفاظت نمایند.

شرکت سیسکو در راستای برآورده‌سازی نیازهای این دسته از کسب‌وکارها و نیز کمک به آن‌ها جهت تمرکز بر روی فعالیت‌های کلیدی و اصلی، به‌روزرسانی‌های جدیدی را در در پورتفولیو مربوط خود قرار داده است. این پورتفولیو از فناوری‌های هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و رایانش ابری بهره برده و فرایندهای خرید، نصب و حفاظت را تسهیل می‌نماید. یکی از اقدامات سیسکو در این زمینه طراحی اپلیکیشن‌های جدید برای مدیریت شبکه‌های کسب‌وکارهای کوچک می‌باشد. سیستم‌های IT پیچیده بوده و هزینه‌ی حفظ و نگهداری بالایی دارند، علی‌الخصوص کسب‌وکارهای کوچک که منابع IT محدودی دارند. اپلیکیشن موبایل کسب‌وکار سیسکو این امکان را برای افراد و یا کمپانی‌ها ایجاد می‌کند که بتوانند در هر نقطه و مکانی از طریق یک تلفن هوشمند، شبکه‌های خود را پیکربندی و مدیریت نمایند. این اپلیکیشن برای هر دو نسخه‌ی اندروید و IOS ارائه شده است.

همچنین سیسکو در پورتفولیو  جدید خود تجربه‌ی کاربری جدید و خرید ساده‌تری را ارائه می‌دهد. سیسکو این امکان را ایجاد کرده که بتوان مشتریان کسب‌وکارهای کوچک را جهت خرید مستقیم از  Cisco.com به یکی از شرکا سیسکو متصل ساخت. همچنین در این به‌روزرسانی، دسترسی به کارشناسان فنی و فروش به صورت جهانی و درقالب 24 زبان و از طریق گفتگوهای آنلاین و یا تماس امکان‌پذیر شده است.

اخبار

ciscoسیسکوکسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *