نت‌سپ
جداسازی اینترنت از شبکه داخلی (DaaS)

نت‌سپ یا جداسازی اینترنت از شبکه داخلی سامانه‌ای است که با به کارگیری فناوری‌های روز دنیا در حوزه امنیت سایبری و همچنین استفاده از دانش بومی کارشناسان ایرانی و استاندارد‌ های بین المللی نظیر NIST تلاش می‌کند مخاطرات امنیتی که در اثر استفاده کاربران یک سازمان از اینترنت به وجود می آید را به حداقل برساند و در عین رعایت الزامات امنیتی، دسترسی کامل به فضای اینترنت را برای کاربران ایجاد کند.

نت‌سپ جداسازی اینترنت از شبکه (DaaS)

نت‌ سپ چیست؟

یک دسکتاپ امن و ایزوله!

نت سپ  با استفاده از راهکارهای مختلفی از قبیل جداسازی فیزیکی،VDI ، Citrix، RAS و … صورت می گیرد. این راهکارها در اکثر مواقع به دلیل عدم انطباق با سیاست‌های امنیتی با شکست همراه است.
شرکت رایان نت پرداز دانا با در نظر گرفتن ظرفیت بومی و توجه به نیاز سازمان ها و دغدغه های امنیتی مدیران ارشد شرکت ها اقدام به طراحی، تولید و پیاده سازی راهکاری نوین در جهت جداسازی اینترنت از شبکه داخلی کرده است.
نت‌سپ از هیچ یک از راهکارهای جداسازی فیزیکی،VDI ،Citrix ، RAS و … استفاده نمی‌کند. بلکه با بهره گیری از ترکیب زیرساخت ابری، راهکارهای مدرن مجازی سازی (کانتینر Container)، ابزارهای متن باز و… یک مرورگر امن و ایزوله در قالب وب (HTML5) به شما ارائه می‌دهد.

مزایای استفاده از نت‌سپ

مدیریت مسیر اینترنت
مدیریت مسیر اینترنت
کاهش منابع زیرساختی
کاهش منابع زیرساختی
ارائه اینترنت امن با پروتکل HTML5
ارائه اینترنت امن با پروتکل HTML5
کاهش هزینه نگهداری
کاهش هزینه نگهداری
کاربری ساده و راحت
کاربری ساده و راحت
اتصال راحت با زیرساخت ابری خصوصی
چرا نت‌سپ؟

چرا نت‌ سپ؟

زیرساخت سامانه نت سپ Net Sep به گونه ای طراحی شده است که تمامی نسخه های جدید سامانه روی سرور اولیه قابل پیاده سازی می‌باشد و از تمامی سرورهای موجود در بازار می‌توان استفاده کرد. در واقع در صورتی که سرور جدیدی به زیرساخت اضافه شود زیرساخت تقویت می‌شود و ظرفیت و قدرت پردازش بالاتر می‌رود.
در تمامی مراحل طراحی و تولید سامانه نت سپ جداسازی اینترنت، امنیت جزو اصلی ترین و مهم ترین موضوعات مورد توجه شرکت نت پرداز بوده است. در این سامانه با ایزوله کردن پروفایل هر کاربر، مدیریت فایل های ورودی / خروجی ، مدیریت رفتار کاربران و ارسال لاگ های مربوطه به واحد مرکز عملیات امنیت SOC تلاش شده است تا به بالاترین سطح امنیت ممکن دست یابیم. بدون شک مقوله امنیت نسبی و پویا است که باید به صورت مداوم مورد بازبینی قرار گیرد. لازم به ذکر است به دلیل توسعه محصولNet Sep در داخل کشور امکان بازبینی و رفع آسیب پذیری های امنیتی وجود دارد و میتوان قبل از وقوع رخداد های امنیتی تهدیدات را به حداقل رساند یا از بین برد.

امن سازی فایل در نت سپ با سندباکسینگ Sandboxing

فایل‌ها در محیط امن و ایزوله بر روی یک ماشین میزبان که از محیط عملیاتی کاربر نهایی تقلید می‌کند، اجرا یا باز می‌شوند. در این روش رفتارهای مخرب شناسایی می‌شود تا از ورود تهدیدات به شبکه پیشگیری شود. نت سپ هر فایل را با جدیدترین متد ها و با بیش از 50 آنتی ویروس مطرح دنیا چک می‌کند و درصورتی که حاوی هرگونه مشکل امنیتی باشد وارد فرآیند پاک سازی و ارسال لاگ به واحد مرکز عملیاتی امنیت SOC می‌شود.

ویژگی‌های نت‌ سپ

با بهره گیری از ترکیب زیرساخت ابری، راهکارهای مدرن مجازی سازی، ابزارهای متن باز و… یک مرورگر امن و ایزوله به شما ارائه می‌دهد.

ثبت درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
نام سازمان
این فیلد را پر کنید
ایمیل
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.